HOTEL SOFO

Rreth Nesh

Shijoni natyrën dhe rehatinë në maksimum

Rreth Nesh

I vendosur në Llogara, 41 km nga Kuzum Baba, Hotel Sofo ofron akomodim me kopsht, parkim privat falas, restorant dhe bar. Me WiFi falas, ky hotel me 4 yje ofron një recepsion 24 orë. Hoteli ka dhoma familjare. Në hotel, çdo dhomë ka një ballkon. Një mëngjes bufe është në dispozicion çdo ditë në Hotel Sofo. Sheshi i Pavarësisë është 41 km nga akomodimi. Aeroporti më i afërt është Aeroporti Ndërkombëtar i Korfuzit, 188 km nga Hotel Sofo.

Photo 2


381

Vlërsimet

9.4

Pikët

20+

Eksperienca


ÇFARË OFROJMË


KU MIKËPRITJA KA RËNDËSI


Kondicioner
Dhoma familjare
Dhoma jo duhanpirëse

JASHTË

Ballkon

GJUHËT E FOLURA

Anglisht
Shqip

ARGËTIM

Bar


SHËRBIMET

Recepsion 24 orësh


Testimonials


Loved by Many