HOTEL SOFO

Restaurant

Përjetoni kuzhinën e shkëlqyer tradicionale

Ne jemi të përkushtuar të krijojmë kujtime të mrekullueshme për të gjithë mysafirët me çdo qëndrim. Menutë e kuruara me kujdes përfshijnë përbërës me burim lokal në pjata të shkëlqyera që pasqyrojnë vendasit dhe botën përreth tyre. Kudo që të jeni në botë, ne do ta bëjmë çojini shijet tuaja në një udhëtim që nuk do ta harrojnë kurrë. Shijet autentike dhe aftësitë e kuzhinës kombinohen për të krijuar një përvojë të paharrueshme ngrënieje.

+355 68 209 1931

KONTROLLO PJATAT TONA ME VLERËSIM MË TË MIRË

Menutë e zgjedhura

Eksploroni teksturën, ngjyrën dhe sigurisht shijet më të mira me menunë tonë të sezonit. Të gjithë përbërësit janë të freskët dhe të zgjedhur me kujdes. Shijoni një përvojë të jashtëzakonshme të ngrënies.
View Full Menu